آرایش – تزئین روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی

آرایش – تزئین: روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی وزارت دفاع سرکرده داعش ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث تجاوز به دختر16ساله بعد از دوستی در اینترنت

دانشجوی رشته معماری که بعد از آشنایی با دختر نوجوانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و فریب دخترک، به او تعرض کرده بود صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایت

تجاوز به دختر16ساله بعد از دوستی در فضای مجازی

عبارات مهم : ایران

دانشجوی رشته معماری که بعد از آشنایی با دختر نوجوانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و فریب دخترک، به او تعرض کرده بود صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.

ایران نوشت: پیگیری به پرونده این تعرض آخرهای اسفند پارسال در پی شکایت دختر 16 ساله ای به نام «پرستو» شروع شد. این دختر نوجوان با حضور در اداره آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران به مأموران گفت: «چند ماه پیش با پسر جوانی از طریق اینستاگرام آشنا شدم تا اینکه یک روز این جوان به بهانه اینکه می خواهد مرا ببیند و درخواست ازدواج کند جلوی در منزل مان آمد.

وقتی فهمید مادرم در منزل نیست و تنها هستم وارد منزل شد و با فریب و نیرنگ به من تجاوز کرد. ضمناً این جوان تصویر های شخصی ام را از طریق هک کردن صفحه مجازی ام در اینترنت منتشر کرده و باعث از بین رفتن آبرویم شده است است.» با طرح این شکایت، مأموران پسر جوان را بازداشت کردند و آخر صبح دیروز محاکمه این متهم که همچنان در بازداشت بسر می برد در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت – مستشار دادگاه – پشت درهای بسته شروع شد.

تجاوز به دختر16ساله بعد از دوستی در اینترنت

در ابتدای جلسه دختر نوجوان در جایگاه ایستاد و با طرح شکایت از متهم، خواستار اشد مجازاتش شد. سپس متهم در برابر دادرسان دادگاه ایستاد و در دفاع از خود گفت:« من که 18 سال سن دارم از طریق اینستاگرام با پرستو آشنا شدم. قبول دارم که با او رابطه داشته ام ولی این رابطه که تعرض نبوده چراکه با رضایت خودش انجام گرفت و الان هم بشدت پشیمان هستم.»

در آخر جلسه قضات دادگاه با توجه به مدارک پزشکی قانونی این پسر جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کردند و به اتهام زنای غیرمحصنه به یکصد ضربه تازیانه و 2 سال تبعید محکوم کردند.

دانشجوی رشته معماری که بعد از آشنایی با دختر نوجوانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و فریب دخترک، به او تعرض کرده بود صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایت

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | اینترنت | اینستاگرام | تجاوز به عنف | تجاوز به دختر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs