آرایش – تزئین روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی

آرایش – تزئین: روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی وزارت دفاع سرکرده داعش ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تحریم کشور عزیزمان ایران مهمترین دستاورد اوباما را با ترساندن روبرو می‌کند

یک نشریه آمریکایی با تاکید بر این‌که «دلیلی جهت تحریم‌های تازه علیه کشور عزیزمان ایران وجود نداشت» نوشت: دموکرات‌ها با این اقدام بزرگترین میراث دیپلماسی باراک ا

تحریم کشور عزیزمان ایران مهمترین دستاورد اوباما را با ترساندن روبرو می‌کند

تحریم کشور عزیزمان ایران مهمترین دستاورد اوباما را با ترساندن روبرو می کند

عبارات مهم : ایران

یک نشریه آمریکایی با تاکید بر این که «دلیلی جهت تحریم های تازه علیه کشور عزیزمان ایران وجود نداشت» نوشت: دموکرات ها با این اقدام بزرگترین میراث دیپلماسی باراک اوباما را که توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران بود ترساندن کردند.

نشریه ویک در گزارشی نوشت: تحریم روسیه به علت دخالت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا اقدام مناسبی به نظر می رسد ولی هیچ علت منطقی جهت تحریم کشور عزیزمان ایران وجود ندارد. دموکرات ها با این اقدام بزرگترین میراث دیپلماسی باراک اوباما را که توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران بود ترساندن کردند. پیش از حمله آمریکا به عراق بسیاری از محافظه کاران آمریکا اعتقاد بودند که کشور عزیزمان ایران نشانه بعدی است.

تحریم کشور عزیزمان ایران مهمترین دستاورد اوباما را با ترساندن روبرو می‌کند

اکنون بسیاری از آن ها معتقدند که توافق هسته ای اوباما با کشور عزیزمان ایران باعث عدم توانایی آمریکا جهت حمله به این کشور می شود. این عنوان مشخص است که اشتیاق زیاد جهت تحریم های کشور عزیزمان ایران به همین علت هست؛ کشور عزیزمان ایران اخیرا بعد از تصویب تحریم هایی علیه این کشور در کنگره، موشکی را آزمایش کرد که بعد از آن نیز باعث صدور تحریم های تازه علیه این کشور به وسیله دولت ترامپ شد. اگرچه آزمایش های موشکی کشور عزیزمان ایران در توافق هسته ای منع نشده هست. آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز مکررا حرکت کشور عزیزمان ایران در جهت برجام را تائید کرده هست. همچنین اکثریت مردم کشور عزیزمان ایران نیز با گزینش مجدد حسن روحانی حمایت خود از این توافق هسته ای را اعلام کردند.

در رای گیری سنا در مورد تحریم های کشور عزیزمان ایران و روسیه برنی سندرز و رندپاول تنها سناتورهایی بودند که علیه کشور عزیزمان ایران طرح رای دادند. سندرز با اعلام این که ترامپ باید هر ۹۰ روز پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تائید کند تصویب این تحریم ها را خطری علیه توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران اعلام کرد ولی هیچ تصویر العمل دیگری از سوی دموکرات ها در این باره دیده نشد. بدون توجه به این که متحدان اروپایی آمریکا از تصویب این تحریم ها بسیار خشمگین هستند.

یک نشریه آمریکایی با تاکید بر این‌که «دلیلی جهت تحریم‌های تازه علیه کشور عزیزمان ایران وجود نداشت» نوشت: دموکرات‌ها با این اقدام بزرگترین میراث دیپلماسی باراک ا

تحریم ها به هر میزانی نه تنها می تواند باعث از بین رفتن برجام، بلکه ایجاد یک تقابل گسترده میان آمریکا و کشور عزیزمان ایران شود. جنگ با کشور عزیزمان ایران که یک حریف منظم تر و بسیار بزرگتر از عراق است می تواند بارها فاجعه بارتر از جنگ های اخیر ما باشد و با این حال بسیاری از مقامات سیاسی خارجی آمریکا در تلاش جهت دستیابی به این نشانه هستند. این بسیار عجیب است که دموکرات ها با بزرگترین دستاورد دیپلماسی دولت اوباما این گونه واکنش‌ها می کنند.

اخبار سیاست خارجی – ایسنا

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | اوباما | تحریم ها | دموکرات | آمریکایی | تحریم روسیه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs