آرایش – تزئین روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی

آرایش – تزئین: روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی وزارت دفاع سرکرده داعش ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ستاره‌ها و سقوط کرده‌ها در ۱۴۹ روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸

ستاره‌های تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ۱۴۹ روز مانده به این رقابت‌ها در شرایط متفاوتی قرار دارند. 

ستاره‌ها و سقوط کرده‌ها در ۱۴۹ روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸

ستاره ها و سقوط کرده ها در ۱۴۹ روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸

عبارات مهم : روسیه

ستاره های تیم های ملی حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ۱۴۹ روز مانده به این مسابقه ها در شرایط متفاوتی قرار دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، ۱۴۹ روز به جام جهانی روسیه باقی مانده هست. شرایط ستاره های تیم های حاضر در این مسابقه ها مشابه نیست. بعضی از آنها باید بهتر شوند و بعضی از آنها در حال سپری کردن عالی ترین دوران خود هستند در ادامه به اوضاع این ستاره ها اشاره می شود.

ستاره‌ها و سقوط کرده‌ها در ۱۴۹ روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸

کریستیانو رونالدو (پرتغال)

مهاجم پرتغالی، یکی از بدترین دوران های خود را در رئال مادرید تجربه می کند. او تنها در لالیگا چهار گل به ثمر رسانده هست. شرایط مهاجم پرتغالی در لیگ قهرمانان اروپا بهتر است ولی با این حال در عالی ترین دوران خود به سر نمی برد. او در تیم ملی بدون هیچ بحثی رهبر تیمش است.

لیونل مسی (آرژانتین)

ستاره‌های تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ۱۴۹ روز مانده به این رقابت‌ها در شرایط متفاوتی قرار دارند. 

مهاجم بارسلونا با ۱۷ گل برترین گلزن لالیگا است و در سطح بالایی بازی می کند. او همچنان به نظر برخی، بزرگترین بازیکن دنیا هست. بارسلونا به لطف درخشش مهاجم آرژانتینی صدرنشین بلامنازع لالیگا هست. مسی آلبی سلسته را نیز رهبری خواهد کرد و روسیه با آغوش باز پذیرای عالی ترین بازیکن دنیا است.

هری کین (انگلیس)

مهاجم تاتنهام در این فصل لیگ برتر انگلیس فوق العاده عمل کرده و ۲۰ گل به ثمر رسانده هست. بدون شک او یکی از تاثیرگذارترین مهاجم های اروپا هست. تیم های بزرگ دنیا به دنبال امضای قرارداد با کین هستند. او به عنوان ستاره جام جهانی خواهد رسید.

خامس رودریگس (کلمبیا)

ستاره‌ها و سقوط کرده‌ها در ۱۴۹ روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸

هافبک کلمبیایی از وقت جدایی اش از رئال مادرید شرایطش بهتر شده است هست. او با حضور یوپ هاینکس در بایرن مونیخ اوضاع بهتری پیدا کرد و در دیدار برابر لورکوزن با گلزنی و پاس گل درخشید. کلمبیا به بالاترین سطح او نیاز دارد و به نظر می رسد تا جام جهانی این اتفاق بیفتد.

لوییس سوارس (اروگوئه)

مهاجم بارسلونا شروع خوبی نداشت ولی اکنون به دوران گلزنی اش برگشته هست. او تاکنون در لالیگا ۱۳ گل به ثمر رسانده هست. سوارس مانند هر لحظه جنگنده بازی می کند و در روسیه دوباره ارزش خود را نشان خواهد داد.

ستاره‌های تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ۱۴۹ روز مانده به این رقابت‌ها در شرایط متفاوتی قرار دارند. 

آنتوان گریزمان (فرانسه)

مهاجم اتلتیکومادرید از لحاظ عملکرد فردی افت کرده است و از او انتقاد می شود. بعضی از هواداران جدایی او را بهتر می دانند. گریزمان باید ستاره فرانسه در جام جهانی باشد، همان طور که در یورو ۲۰۱۶ بود ولی او نسبت به دو سال پیش کم کردن کرده است.

ستاره‌ها و سقوط کرده‌ها در ۱۴۹ روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸

نیمار (برزیل)

مهاجم برزیلی تابستان گذشته ریسک و بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد. با این حال باز هم شرایط جهت او خوب هست. او در لیگ یک فرانسه ۱۱ گل به ثمر رساند و در لیگ قهرمانان اروپا شش بار گلزنی کرد. او جزو خط حمله خطرناک پاری سن ژرمن با حضور ادینسون کاوانی و کیلیان ام باپه هست. در تیم ملی نیز شرایط این چنین است و فیلیپ کوتینیو و گابریل ژسوس او را همراهی خواهند کرد.

تونی کروس (آلمان)

مهاجم رئال مادرید با وجود اظهار نظر جنجالی اش بعد از شکست برابر ویارئال که اعلام کرد رئال مادرید جهت کسب سهمیه در لالیگا تلاش خواهد کرد مانند لوکا مودریچ نسبت به فصل های گذشته خیلی افت کرده هست. آلمان به یک کروس کاملا آماده نیاز دارد.

چیچاریتو (مکزیک)

او در وستهام بازی نمی کند و کلوب لندنی می خواهد او را بفروشد. حضور مویس در تیم انگلیسی باعث شد او کاملا حضور در ترکیب مهم را از دست بدهد. خاویر ارناندس هم به بازی کردن نیاز دارد. مشخص نیست اگر این روند ادامه داشته باشد در جام جهانی در ترکیب مهم مکزیک خواهد بود یا نه.

ادن هازارد (بلژیک)

هافبک چلسی در حال سپری کردن یکی از عالی ترین دوران های ورزشی اش است و در چلسی عملکردش قابل توجه هست. حتی با وجود این که آبی های لندن فاصله زیادی با منچسترسیتی صدرنشین دارند. رئال مادرید علاقمند به جذب این بازیکن هست. او بدون شک ستاره بلژیک در جام جهانی خواهد بود.

واژه های کلیدی: روسیه | ستاره | لالیگا | جام جهانی | رئال مادرید | مهاجم بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs