آرایش – تزئین روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی

آرایش – تزئین: روسیه سوریه آمریکا حمله هوایی وزارت دفاع سرکرده داعش ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جباری می‌خواهد بماند ، مدیران استقلال خوش حساب هستند

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد می‌گوید مدیران کلوب استقلال خوش حساب هستند و بابت انتقال داریوش شجاعیان هفته آینده تسویه حساب خواهند کرد. 

جباری می‌خواهد بماند ، مدیران استقلال خوش حساب هستند

مدیران استقلال خوش حساب هستند/ جباری می خواهد بماند

عبارات مهم : استقلال

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد می گوید مدیران کلوب استقلال خوش حساب هستند و بابت انتقال داریوش شجاعیان هفته آینده تسویه حساب خواهند کرد.

هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با مهر، راجع به خبر آماده باش به کلوب گسترش فولاد جهت جایگزینی به جای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: اینها خبرهایی است که در رسانه ها مطرح می شود و ما هم از گوشی تلفن همراه خود و از طریق اینترنت از آن مطلع می شویم. تا الان چنین چیزی نبوده است و امیدواریم هر چهار نماینده کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا مشکلی نداشته باشند.

جباری می‌خواهد بماند ، مدیران استقلال خوش حساب هستند

وی راجع به احتمال جذب مجتبی جباری در نیم فصل با درخواست فیروز کریمی تاکید کرد: راجع به این عنوان در کلوب صحبت نشده هست. اگر هم صحبتی بوده، دوستان با فیروز کریمی داشته اند در حالی که این صحبتها باید در کلوب مطرح شود. آقای کریمی به من گفت که جباری دوست دارد در استقلال بماند و با پیراهن این تیم خداحافظی کند. جباری نمی خواهد مثل بازیکنانی باشد که آخرهای دوران بازیگری خود، در سایر تیم ها دور می زنند.

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد خاطرنشان کرد: ضمن اینکه سیاست کلوب ما جوانگرایی هست. درآمد ما از نقل و انتقالات امسال، سه میلیارد تومان بوده هست. عنوان مهمتر اینکه گسترش فولاد حرفه ای ترین باشگاهی است که واقعا استانداردهای مورد نیاز را دارد. ما تنها باشگاهی هستیم که هیچ پولی از دولت نمی گیریم و در کنار یک ورزشگاه اختصاصی، تیمهای پایه فعالی داریم. به عبارت دیگر، گسترش فولاد یک کلوب حرفه ای به تمام معناست.

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد می‌گوید مدیران کلوب استقلال خوش حساب هستند و بابت انتقال داریوش شجاعیان هفته آینده تسویه حساب خواهند کرد. 

نصیرزاده راجع به اینکه آیا کلوب استقلال بابت انتقال داریوش شجاعیان کاملا با گسترش فولاد تسویه حساب کرده است یا خیر؟ گفت: استقلال از جمله کلوب هایی است که بسیار خوش حساب بوده و از قدیم الایام مدیران خوب و خوش حسابی داشته هست. ما با استقلال مشکلی نداریم. حتی اگر چک این کلوب پاس نشود، می دانیم که دیر یا سریع محقق خواهد شد. قرار است هفته آینده این تسویه حساب کاملا صورت بگیرد.

وی افزود:ما ارتباط خوب و صمیمانه ای با استقلال داریم. نخستین بار پیش از بازی استقلال با پرسپولیس بود که چک آنها پاس نشد ولی به خاطر حساسیت بازی اقدام نکردیم. دفعه بعد، استقلال درگیر تسویه حساب با طلبکارانش بود و ما به همین خاطر بابت چک آنها کاری نکردیم. آنها متوجه حُسن نیت ما شده است اند و تا هفته آینده جهت پرداخت یک بخشی از مطالبات، تسویه حساب خواهند کرد.

مدیرعامل کلوب گسترش راجع به احتمال کنار گذاشتن آندرانیک تیموریان از این تیم در ادامه لیگ گفت: تیموریان بازیکن ماست و با گسترش قرارداد دارد ولی بر اساس اصول فنی فیروز کریمی پیش خواهیم رفت. ما یک کمیته فنی داریم که خودم رئیسش هستم و کریمی نایب مدیر این کمیته. تصمیمات اینچنینی را در آنجا می گیریم. تا حالا که فیروز کریمی به خوبی در گسترش جواب داده هست. قبل از آنکه کریمی بیاید، ما بیشترین گل خورده را داشتیم و حالا کمترین گل خورده. تلاش می کنیم نظرات خود را با مطالعه و دید مثبت تری بررسی کنیم.

جباری می‌خواهد بماند ، مدیران استقلال خوش حساب هستند

نصیرزاده در آخر در پاسخ به این سئوال که یعنی دید فیروز کریمی روی تیموریان مثبت نیست؟ اظهار کرد: هنوز کریمی راجع به تیموریان به صراحت صحبت نکرده و همه این مواردی که گفته می شود، بحث رسانه ای هست. در بعضی از پستها مثل دروازه بان، مدافع و هافبک وسط و مهاجم نمی توان یکباره جوانگرایی کرد! باید بازیکنان جا افتاده در این پستها بازی کنند و نفرات جوانتر در کنار آنها به میدان بروند.

واژه های کلیدی: استقلال | تسویه حساب | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs